назва класу та девіз на українській мові

Класи нашої школи – це маленькі сім’ї, у яких і радощі, і невдачі – навпіл. Це колективи-шукачі, які прагнуть до всього нового, прогресивного. Це уроки й свята, олімпіади й конкурси, вечори й екскурсії, спортивні змагання та мандрівки. 1-А клас. Класний керівник - Ніколіч Ірина Миколаївна. 1-Б клас. Класний керівник - Кокоруза Тетяна Борисівна. 2-А клас. Класний керівник - Тихонюк Наталія Борисівна. Девіз класу: Ми різні – в цьому наше багатство, ми разом - в цьому наша сила!  Свою поведінку, мову, зовнішній вигляд бережемо у чистоті і честі! Завжди пам’ятаємо про «золоте правило моралі» : «Стався до інших так, як ти хочеш, щоб вони ставилися до тебе» !

Завжди пам’ятаємо про основний обов’язок учня добре вчитись!  Година спілкування на тему "Я і мій клас" Мета: допомогти дітям зрозуміти важливість спілкування, сприяти дотриманню прав дитини в школі; навчити співпереживати, слухати; виховувати почуття поваги та взаємоповаги; уточнити уявлення дітей про ввічливість; учити оперувати ввічливими мовними формами; виховувати бажання бути ввічливими, турботливими, чуйними. Назва загону: "Вогник". Девіз: горить наш Вогник, не згасає, сердечка ваші звеселяє. Загонова пісня. Край мій озерний і сити.  Біжимо, мов пливемо. З кухні так вже смачно пахне, Аж лоскоче носик в нас.  загорить в руках у нас, в іграх виграли усяких, в конкурсах покажем клас. Ми до озера ідемо, стежка ця туди веде нас. Авторські девізи, правила класу пропонуються учителям для використання у 1-8 класах. Інші методичні матеріали на урок Різне скачати.  Девізи для школярів. Я – часточка душі, Творю шкільну родину. Єднає нас мета –. Любити Батьківщину. Ми – друзі назавжди, Ми – діти – донкіхоти, Ми дружній п’ятий клас, І серце патріота. Назви та девізи роїв. 5-А клас, Козацька чайка – Янюк Романа Юріївна. Девіз : «Наша чайка швидше всіх,переможемо усіх !». 5-Б клас,Котигорошки – Ретізник Іванна Юріївна. Девіз : «Як будеш сміливим і вправним усюди, тебе шануватимуть, знатимуть люди ». 6-А клас,Українці – Бешота Ольга Миколаївна. Девіз : « Перешкод не бійся ані трохи, За собою український край веди ». 6-Б клас, Козаки – Ілавська Ірина Степанівна. Девіз : «В єдності сила, Ніхто крім нас, Захистить вас.» 7-А клас, Олімпійці -1 – Шорбан Олена Василівна. Девіз : « На Олімп зберемось разом, Це ж клас! Усім іншим Доведем, що ми Без сумніву, Всі діти і в 1-му, і в 5-му класі. Знають героїв мультфільму Фіксікі. Фіксікі добрі, чуйні, завжди приходять на допомогу, багато знають. На мою думку, відмінний приклад для наслідування. Ф І К С И К І. Чи зможе Фіксікі загін. Багато що вам розповісти!

Чи готові всім ми допомагати. І від зла весь світ рятувати!

У цій статті приведений список державних і національних девізів незалежних держав світу. Наводяться також девізи зниклих держав і держав, не визнаних світовою спільнотою, при цьому їх назви (чи прапори) не виділені напівжирним шрифтом. Національний девіз використовується для опису намірів або мотивів держави однією короткою фразою. Він може бути включений в герб країни, друкуватися на монетах і банкнотах. Деякі країни не мають національного девізу. „Козаки” – це клас! За здоров’я і сміливість – Такий девіз у нас!

Наш девіз «непереможний» Це повинен знати кожний!

Вірші про спорт і фізичну культуру для дітей. Хто здоровий,той сміється Все йому в житті вдається.  Стадіон, басейни, корти — атрибути знані спорту, боротьби, змагань, наснаги, сили, спритності, відваги. Протиборство, перемоги — спортом пройдені дороги. Успіх, результат, медалі, сльози, гімн на п’єдесталі. Праця, піт і тренування. Підсумовує старання новий світовий рекорд. Назва класного колективу 6-А класу. Несе веселка воду, Свою умивши вроду, Несе — не розливає, Всіх працювать навчає. М. Сингаївський. «Українська веселка». Наш девіз: Як веселки кольори, нерозлучні ми завжди! Пісню, танець, успіх, сміх ділим порівну на всіх! У навчанні ми старанні, Будем в спорті нездоланні, Щедрі, добрі та активні. І в майбутнім перспективні. Ми єднаємось завзято  Честь козацької громади, солов'їну мову. Приспів. Автор: Світлана Швагер на 09:45. Наш девіз. Десять "Не можна". 1. На одинці з собою робити все не так, як ти робив би на очах у людей. 2. Лінуватися, бути ледарем, дармоїдом, неробою. 3. Видавати за заслугу те, що є твоїм прямим обов'язком. 4. Вимагати від батьків те, чого ти не заслужив працею. 5. Бути жадібним, корисливим, негостинним. 6. Гребувати працею своїх батьків.  Закони шкільної родини для української дитини. Закон 1. Люблю я край свій дорогий  Зі слова починається людина, Із мови починається мій рід… Люблю свою я мову і пісню солов'їну, Що полонила ніжністю весь світ. Закон 3. Повинен кожний гідний син, Всяк український громадянин. Сторінки роду свого знати. І свято їх оберігати!

Девіз "Покемони - супер-клас, переможемо всіх вас!" Загін "Посмішка". Девіз "Наш девіз всього три слова -. посміхатися - це кльово!" Загін "Кактуси". Девіз "Всегда мы вместе, всегда мы рядом, Кактусы всегда с отрядом!!" Загін "Тусовка". Девіз "Модные джинсы, кеды, кросовки. мы - дети мечты, мы - дети тусовки!" "ПОСМІШКА”.  „Динамо” – це клас! За здоров’я і сміливість –. Такий девіз у нас! 2. Прокидаємося вранці. Жваво робимо зарядку! 9-Б клас. Наш девіз: Іти вперед, нікуди не звертати. І на шляху всі труднощі долати. Мріяти, навчатися, рости, З гарячим серцем до мети іти!  Наш девіз Я буду вчитись, щоб знання здобути. Нові побачити у світі відкриття, Щоб корисним своїй державі бути. І щоб прекрасним в нас було життя. Візитки класів Переглядів: 367 Додав: alenad79 Дата: 10.09.2018 Коментарі (0). 8-А. Наше гасло: Мети дсягає той, хто її прагне. Візитки класів Переглядів: 448 Додав: alenad79 Дата: 10.09.2018 Коментарі (0). 1-10 11-19. ,,УКРАЇНЦІ”,Перешкод не бійся анітрохи, За собою український край веди”,ВІРА”. 10.,,У нас є віра, а іще я є у тебе  13,Наш девіз завжди такий: Більше діла, менше слів”,ПРОМЕТЕЙ”.  17,На Олімп зберемось разом, Це ж клас!

Усім іншим. Доведем, що ми краще вас!” ,,УКРАЇНЦІ”,Перешкод не бійся анітрохи, За собою український край веди”,ВІРА”. 10.,,У нас є віра, а іще я є у тебе  13,Наш девіз завжди такий: Більше діла, менше слів”,ПРОМЕТЕЙ”.  17,На Олімп зберемось разом, Це ж клас!

Усім іншим. Доведем, що ми краще вас!” Словарь української мови. 66 605. Знаки етнокультури Жайворонка.  ДЕВІ́З, ч. 1. род. у. Стисле формулювання провідної ідеї, програми дій. — З людьми і для людей — се був девіз його життя (Фр., IV, 1950, 195); Будівники комунізму повинні жити і працювати по-комуністичному!

— цей славний девіз став уже бойовим закликом для мільйонів радянських людей (Рад. Укр., 10.IV 1959, 1); У порівн. Своєю творчістю Тичина утверджує ідеї Комуністичної партії; крилатий вираз — «Партія веде», немов гордий девіз, увінчує його поетичне слово (Укр. літ., 10, 1957, 10); // Правило, заповідь. Шевченко, куди б його не закинула доля, — завжди був вірний своєму девізу: не каятися, 5 - 9 классы. ответ дан. Нужно название команды и девиз по укр. лит.НА УКРАнском. 1. Смотреть ответ.  Название:Украинци Девиз:Украина ридный край Поле, Ричка,синий гай. Любо стежкою иты Тут живемо я и ты. 1jaiz4 и 54 других пользователей посчитали ответ полезным!

Закон України Про освіту.  Ройові атрибути: назва, відзначка (емблема), ройовий клич-гасло (клич-девіз), ройове гасло-позивний, прапорець встановленої форми із своїми барвами, типова форма-однострою. Склад рою – 8 осіб (6 хлопців, 2 дівчини). Ройовий. Керівники роїв призначаються наказом адміністрації, на яких покладається відповідальність за збереження життя та здоров’я учасників рою. Один представник –ройовий, другий – виховник рою вчитель-фахівець. Назва. Має мати героїчний, козацький, патріотичний зміст. Це наш клас Багіров Ельдар Сейфаддінович Гепард Владислав Анатолійович Городилов Костянтин Олександрович Демура Костянтин Сергійович Димнич Вероніка Михайлівна Дудник Артур Сергійович Кармішин Владислав Олегович Корнієнко Станіслав Вадимович Лучків Софія Орестівна Мезенцев Богдан Дмитрович Николаєв Дмитро Миколайович Овчиннік Микола Олександрович Пороскун Наталія Русланівна Приставський Олексій Ростиславович Рипула Владислав Миколайович Самойленко Дмитро Олегович Семенець Павло Олегович Сотникова Анастасія Олександрівна Срєбна Вікторія Володимирівна Стець Олександр Ігоревич Фісюренко Микола Ле Девізи і назви загонів "ПОСМІШКА” 1. "Смійся з нами, Смійся, як ми, Смійся краще нас!”  "УКРАЇНЦІ”. 9. "Перешкод не бійся ані трохи, За собою український край веди”. "ВІРА”. 10."У нас є віра, а іще я є у тебе  Це ж клас! Усім іншим. Доведем, що ми краще вас!”


назва класу та девіз на українській мові

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

фізика формули складні

охорона праці як система заходів та засобів спрямована на збереження

математика 5 клас захарійченко відповіді